CGI International Gra Globalnie na Targach Glasstec 2012

November 2012

Pl CGI International Gra Globalnie na Targach Glasstec 2012 Na tegorocznych Targach Glasstec w Duseldorfie nasze stoisko odwiedzili goście z ponad 50 krajów, co jest dowodem, że Firma CGI International, wiodący producent szkła ognioodpornego, dobrze realizuje plan zajęcia pozycji niezależnego światowego lidera w produkcji i globalnego dostawcy szkła ognioodpornego dla budownictwa.

Zbiegło się to w czasie z utworzeniem nowej Firmy CGI France oraz przejęciem całej działalności biznesowej Firmy Interver SA.W tej sytuacji Targi Glasstec stały się doskonałym miejscem i okazją do spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami i przedstawienia wyłącznie im strategii Grupy CGI International.

David Jolliffe, Dyrektor Zarządzający CGI International oświadczył: “Utworzenie Firmy CGI France znacząco pobudziło zainteresowanie rynku zarówno szerszą gamą produktów oferowanych przez Grupę CGI jak również świadczonymi specjalistycznymi usługami doradztwa i wsparcia udzielanego klientom. Naszym zamiarem jest, aby w nadchodzących miesiącach w pełni zagospodarować i wykorzystać to duże zainteresowanie naszym stoiskiem na Targach Glasstec naszą poszerzoną oferowaną gamą produktów.”

Na tej odbywającej się co drugi rok imprezie targowej, od ponad 10 lat, CGI International prezentuje swoje produkty z gamy szkła ognioodpornego Pyroguard a rok 2012 przyniósł nam największy sukces jak dotychczas. Steve Goodburn, Dyrektor Rozwoju Biznesu w CGI International w Zjednoczonym Królestwie i Irlandii oraz w Północnej Ameryce oświadczył: “Marka Pyroguard stała się z jednej strony synonimem jakości a z drugiej strony synonimem efektywności w Zjednoczonym Królestwie i Europie ale otrzymujemy coraz więcej dowodów na to że zaczyna zajmować podobną pozycję na odleglejszych rynkach.”

“To szerokie zainteresowanie naszym portfelem szkieł ognioodpornych jest dowodem rosnącej szybko globalnej popularności produktów Pyroguard I zamierzamy w pełni wykorzystać to wzmocnione i zainteresowanie z jakim spotkaliśmy się na Targach Glasstec.”

Gama szkieł ognioodpornych Pyroguard zapewnia dostęp do w pełni przetestowanych I certyfikowanych zgodnie z normami EN produktów klasy E, EW i EI stosowanych i bardzo szerokim zakresie typów drzwi ppożarowych, oknach, ekranach oraz ściankach działowych. Produkty te mogą być instalowane w ramach stalowych, aluminiowych, drewnianych z wykorzystaniem wszystkich dostępnych materiałów szklarskich.

Istotnym elementem w realizowanej globalnej strategii rynkowej ekspansji Firma CGI International będzie w dalszym ciągu rozwijała swoje internetowe narzędzia wspierające klientów w tym selector certyfikatów i testów.

Steve podsumował: “Nasza strona internetowa jest przygotowana w wielu językach idąc za rozwojem naszej obecności na kluczowych rynkach włącznie z selectorem zastosowań szkła i testów. Przygotowaliśmy to narzędzie aby zapewnić klientom dostęp do najbardziej aktualnych informacji o testach naszych produktów i uzyskanych certyfikatach w każdym kraju przy zagwarantowaniu łatwego do niego dostępu i użycia.”