CGI International

Grupa CGI jest niezależnym producentem szkła ognioodpornego stosowanego w budownictwie. Głównym udziałowcem Grupy CGI jest fundusz Dunedin LLP, prywatny inwestor kapitałowy.

Grupa CGI produkuje szeroką gamę szkieł przeciwpożarowych, oferowanych pod marką Pyroguard i Pyroguard T spełniających wszelkie międzynarodowe regulacje w zakresie stosowania szkła ognioodpornego w budownictwie. Produkty są testowane zgodnie ze standardami europejskimi i krajowymi wymaganymi w zależności od ostatecznego zastosowania szkła w budynku.

Firma koncentruje się na badaniach i rozwijaniu swoich produktów oraz wzbogacaniu gamy produktów Pyroguard i Pyroguard T. Bardzo duże znaczenie w tym zakresie ma fakt, że Grupa CGI posiada własne laboratorium badań ogniowych.

Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Haydock, niedaleko Liverpoolu w Wielkiej Brytanii oraz w Seingbouse koło Forbach we wschodniej Francji. Grupa CGI dysponuje swoją siecią krajowych biur sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Holandii, Niemczech i Skandynawii. Krajowe zespoły sprzedaży są wspierane przez zespół techniczny operujący w całej Europie.

Skontaktuj się z nami, aby omówić wszystkie potrzeby w stosowaniu szkła ognioodpornego.