Szkło ognioodporne – zastosowania

Applications & tests Selector

Ochrona przeciwpożarowa jest dziedziną o rozbudowanej i ścisłej regulacji prawnej i dlatego uzyskanie zgodności z odpowiednimi standardami oraz regulacjami przypomina czasem spacer po polu minowym.

Specjalizując się w szkle ognioodpornym CGI International jest w stanie przygotować optymalne kosztowo a przy tym efektywne rozwiązanie, dostarczając na rynek certyfikowane produkty z pełna aprobatą techniczna.

Jest to możliwe dzięki programom badawczym ukierunkowanym na stały rozwój produktów Pyroguard realizowanych przez wyspecjalizowany zespół doświadczonych fachowców z zakresu szkła ognioodpornego. To podejście, w połączeniu z nastawieniem na innowacyjność, sytuuje gamę szkieł Pyroguard wśród czołowych produktów tego typu na rynku, a Firmę CGI International pozycjonuje, jako specjalistę w dziedzinie szkła ognioodpornego.

Biorąc pod uwagę fakt, że funkcje ognioochronne szkła są w dużej mierze uzależnione od użytego systemu mocowania, firma CGI International na bieżąco uczestniczy w testach pozwalających ocenić zastosowanie tego szkła w szerokiej gamie szyb zespolonych i systemów mocowania. Dzięki temu paleta produktów Pyroguard daje projektantom większą elastyczność, wykonawcom większy wybór i dostęp do jednego z najbardziej kompletnych i wszechstronnie przetestowanych portfeli szkła ognioodpornego na świecie.