Nieustający Rozwój Zespołu Europejskiego

November 2012

CGI International kontynuuje inwestowanie w europejskie przedsięwzięcia, łacznie z powołaniem Koordynatora do spraw Logistyki i Sprzedaży w Europie.

Urzędująca w głównej siedzibie CGI International w Haydock, absolwentka Jennifer, wykorzystując swój biegły francuski, będzie ogniwem łączącym pomiędzy sprzedażą i logistyką w Zjednoczonym Królestwie a clientami w Europie.

Dołączając do już i tak silnego zespołu Logistyki i Sprzedaży, Jennifer wesprze sprzedaż i obsługę klienta świadczoną przez CGI International rosnącej bazie klientów ogólnoeuropejskich.

Komentując to ostatnie mianowanie, Dyrektor Zarządzający w CGI International, David Jolliffe, powiedział: „ Dostarczając wiodącego na rynku szkła ognioodpornego oznacza więcej niż tylko wysokiej jakości produkty. Musimy także wzmocnić to niezrównanym wsparciem sprzedaży technicznej. Jako biznes ogólnoeuropejski musimy mieć pewność, że mamy wlaściwych ludzi na właściwych miejscach by zapewnić efektywne i doskonałe usługi- co również oznacza rozwój wielojęzycznego zespołu”.